Działka budowlana Ojrzanów
Ojrzanów, mazowieckie
- 693 841 zł
- 2 231 m²
- 311 zł/m²
Biuro .
Skontaktuj się
Działka budowlana Ojrzanów
Ojrzanów, mazowieckie
zaktualizowane:
1 kwietnia 2026
Działka budowlana Ojrzanów
Zaktualizowane: 1 kwietnia 2026
693 841 zł 2 231 m² 311 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 693 841 zł (311 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 2 231 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 ŚCIANY Sp. z o.o., zaktualizowane: 01.04.2026
- numer ogłoszenia: 8730/3098/OGS
Lokalizacja
- Adres: Ojrzanów, Żabia Wola, grodziski, mazowieckie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kościół, park
Opis nieruchomości
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2230 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli.
Działka przy gminnej drodze asfaltowej
Kształt nieregularny, zbliżony do trapezu.
Szerokość od drogi ok 72m, tył ok 68 m boki po ok 23 i 45 m.
W drodze przy działce prąd, woda i gaz.
W bliskiej odległości przystanek autobusowy, szkoła, restauracja, Park i Pałac w Ojrzanowie.
Działka objęta MPZP o symbolu M - teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą. (...)
884 884...
884 884 153